


Стіл-книжка XBOOK-24м.1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-книжка XBOOK-24м.1
Лаконічний стіл-книжка з металевими ніжками.
Така модель буде корисним елементом як удома, так і на дачі.
У складеному стані ширина столу складає всього 21 см, він не займе багато місця і його зручно зберігатиме в непомітному місці або використовувати як тумбу під дрібниці.
У розкладеному стані розміри стільниці становлять 1600 х 800 мм.
За столом можна з комфортом розмістити шістьох гостей.
Щоб розкласти стіл-книжку, потрібно підняти крила стільниці та вкрутити ніжки у спеціальні опорні майданчики.
У складеному вигляді ніжки зберігаються у ніші по центру столу.
Виготовляється з ЛДСП завтовшки 16 мм, краї оброблені кромкою ПВХ 0,4 мм.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 210 / 1600 х 800 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Лаконічний стіл-книжка з металевими ніжками.
Така модель буде корисним елементом як удома, так і на дачі.
У складеному стані ширина столу складає всього 21 см, він не займе багато місця і його зручно зберігатиме в непомітному місці або використовувати як тумбу під дрібниці.
У розкладеному стані розміри стільниці становлять 1600 х 800 мм.
За столом можна з комфортом розмістити шістьох гостей.
Щоб розкласти стіл-книжку, потрібно підняти крила стільниці та вкрутити ніжки у спеціальні опорні майданчики.
У складеному вигляді ніжки зберігаються у ніші по центру столу.
Виготовляється з ЛДСП завтовшки 16 мм, краї оброблені кромкою ПВХ 0,4 мм.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 210 / 1600 х 800 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 740 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Немає |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Дуб молочний |
| Тип мебели | стіл обідній |
| Довжина столу | 210 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Тип кухонного стола | стіл-трансформер |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Розмір стільниці обіднього столу | Немає |
| Розкладна стільниця | Да |
| Висота обіднього столу | Немає |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 210 мм |
- Ціна: 3 270 ₴
