Продавець Інтернет-магазин "Kid Toys" розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1098 відгуків
+380 (96) 765-66-86
+380 (97) 386-82-04
+380 (97) 386-82-04
провулок Радищева 3, Київ, Україна
Інтернет-магазин "Kid Toys"
Залишити відгук

Політика конфіденційності

Однією з основних цінностей Компанії Kid Toys є безпека та забезпечення конфіденційності наданих Клієнтами даних.
1. Оброблювані дані

1.1. Ми не здійснюємо збір ваших персональних даних з використанням Сайту.

1.2. Всі дані, зібрані на Сайті, надаються і приймаються в знеособленої формі (далі – «Знеособлені дані»).

1.3. Знеособлені дані включають такі відомості, які не дозволяють ідентифікувати:

1.3.1. Информацию, которую вы предоставляете о себе самостоятельно с использованием онлайн-форм и программных модулей Сайта, включая имя и номер телефона и/или адрес электронной почты.

1.3.2. Данные, которые передаются в обезличенном виде в автоматическом режиме в зависимости от настроек используемого вами программного обеспечения.

1.4. Администрация вправе устанавливать требования к составу Обезличенных данных Пользователя, которые собираются использованием Сайта.

1.5. Якщо певна інформація не позначена як обов'язкова, її надання або розкриття здійснюється Користувачем на свій розсуд. Одночасно ви даєте інформовану згоду на доступ необмеженого кола осіб до таких даних. Зазначені дані стає загальнодоступними з моменту надання та/або розкриття в іншій формі.

1.6. Адміністрація не здійснює перевірку достовірності наданих даних і наявності у Користувача необхідного згодою на їх обробку у відповідності з цією Політикою, вважаючи, що Користувач діє сумлінно, обачно і докладає всіх необхідних зусиль до підтримання інформації в актуальному стані та отримання всіх необхідних погоджень на її використання

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner