


Стіл-книжка XBOOK-18
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-книжка XBOOK-18
Практичний стіл-книжка XBOOK-18 знайде своє місце в будь-якій обстановці, будь то квартира, дача чи офісний простір.
Переваги:
зручний трансформер - у зібраному стані стіл зручно зберігати, адже ширина складає всього 9 см, у розібраному вигляді виріб перетворюється на повноцінний обідній стіл;
заокруглені кути забезпечать належний рівень безпеки, убережуть від синців, садна та інших ушкоджень;
універсальний стиль - виріб виконаний у кольорі натурального дерева, що, без сумніву, підійде до більшості сучасних інтер'єрів.
Для виготовлення столу використовується ЛДСП завтовшки 16 мм.
Зверніть увагу! У складеному вигляді стіл не стійкий.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 775 х 90 / 1512 х 830 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Практичний стіл-книжка XBOOK-18 знайде своє місце в будь-якій обстановці, будь то квартира, дача чи офісний простір.
Переваги:
зручний трансформер - у зібраному стані стіл зручно зберігати, адже ширина складає всього 9 см, у розібраному вигляді виріб перетворюється на повноцінний обідній стіл;
заокруглені кути забезпечать належний рівень безпеки, убережуть від синців, садна та інших ушкоджень;
універсальний стиль - виріб виконаний у кольорі натурального дерева, що, без сумніву, підійде до більшості сучасних інтер'єрів.
Для виготовлення столу використовується ЛДСП завтовшки 16 мм.
Зверніть увагу! У складеному вигляді стіл не стійкий.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 775 х 90 / 1512 х 830 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | дуб молочний |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 740 мм |
| Ширина столу | 830 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Немає |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний |
| Тип мебели | кухонний стіл |
| Довжина столу | 90 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Тип кухонного стола | стіл-трансформер |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Розмір стільниці обіднього столу | Немає |
| Розкладна стільниця | Да |
| Висота обіднього столу | Немає |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1512 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 90 мм |
- Ціна: 3 738 ₴
