




Стіл-книжка XBOOK-12
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-книжка XBOOK-12
Невеликий овальний стіл-книжка з відкидною стільницею.
Модель буде зручним елементом на невеликій кухні в квартирі або в дачному будиночку. Відсутність кутів у стільниці знижує травмонебезпеку.
За потреби розміри стільниці можна збільшити, піднявши крило і прикрутивши до нього ніжку.
У складеному стані ніжка зберігається у спеціальній ніші на підставі столу.
Ширина стільниці в розкладеному стані – 1548 мм, у складеному – 860 мм.
Зверніть увагу! Стіл складається лише на половину. Тобто ви не зможете скласти його у вузьку тумбу та сховати.
Виріб виготовляється з ЛДСП завтовшки 16 мм, краї оброблені кромкою ПВХ 0,4 мм.
Ніжки металеві.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 860 / 1548 х 900 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Невеликий овальний стіл-книжка з відкидною стільницею.
Модель буде зручним елементом на невеликій кухні в квартирі або в дачному будиночку. Відсутність кутів у стільниці знижує травмонебезпеку.
За потреби розміри стільниці можна збільшити, піднявши крило і прикрутивши до нього ніжку.
У складеному стані ніжка зберігається у спеціальній ніші на підставі столу.
Ширина стільниці в розкладеному стані – 1548 мм, у складеному – 860 мм.
Зверніть увагу! Стіл складається лише на половину. Тобто ви не зможете скласти його у вузьку тумбу та сховати.
Виріб виготовляється з ЛДСП завтовшки 16 мм, краї оброблені кромкою ПВХ 0,4 мм.
Ніжки металеві.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 860 / 1548 х 900 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 740 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Немає |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Дуб молочний, Дуб сонома |
| Тип мебели | кухонний стіл |
| Довжина столу | 860 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Тип кухонного стола | стіл-трансформер |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Розмір стільниці обіднього столу | Немає |
| Розкладна стільниця | Да |
| Висота обіднього столу | Немає |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1548 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 844 мм |
- Ціна: 3 738 ₴





