




Стіл-книжка XBOOK-11.1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-книжка XBOOK-11.1
Стіл-книжка для любителів влаштовувати пишні застілля.
Унікальність столу полягає в тому, що він має три варіанти розміру:
Складений стіл – розмір 740 х 314 х 830 мм – може використовуватися як пристінний столик;
На половину розкладений стіл – розмір 740 х 1680 х 830 мм – підійде для невеликого святкового обіду;
Повністю розкладений стіл - розмір 740 х 2255 х 830 мм - підійде для масштабного застілля.
Завдяки металевим ніжкам та стійким центральним опорам з ЛДСП, навіть у максимально розкладеному вигляді конструкція столу залишається стійкою, а для легшого розсування столу передбачені коліщатка.
Товщина стільниці складає 16 мм.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 314 /1680/ 2255 х 830 мм
Стіл-книжка для любителів влаштовувати пишні застілля.
Унікальність столу полягає в тому, що він має три варіанти розміру:
Складений стіл – розмір 740 х 314 х 830 мм – може використовуватися як пристінний столик;
На половину розкладений стіл – розмір 740 х 1680 х 830 мм – підійде для невеликого святкового обіду;
Повністю розкладений стіл - розмір 740 х 2255 х 830 мм - підійде для масштабного застілля.
Завдяки металевим ніжкам та стійким центральним опорам з ЛДСП, навіть у максимально розкладеному вигляді конструкція столу залишається стійкою, а для легшого розсування столу передбачені коліщатка.
Товщина стільниці складає 16 мм.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 314 /1680/ 2255 х 830 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Стіл-книжка для любителів влаштовувати пишні застілля.
Унікальність столу полягає в тому, що він має три варіанти розміру:
Складений стіл – розмір 740 х 314 х 830 мм – може використовуватися як пристінний столик;
На половину розкладений стіл – розмір 740 х 1680 х 830 мм – підійде для невеликого святкового обіду;
Повністю розкладений стіл - розмір 740 х 2255 х 830 мм - підійде для масштабного застілля.
Завдяки металевим ніжкам та стійким центральним опорам з ЛДСП, навіть у максимально розкладеному вигляді конструкція столу залишається стійкою, а для легшого розсування столу передбачені коліщатка.
Товщина стільниці складає 16 мм.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 314 /1680/ 2255 х 830 мм
Стіл-книжка для любителів влаштовувати пишні застілля.
Унікальність столу полягає в тому, що він має три варіанти розміру:
Складений стіл – розмір 740 х 314 х 830 мм – може використовуватися як пристінний столик;
На половину розкладений стіл – розмір 740 х 1680 х 830 мм – підійде для невеликого святкового обіду;
Повністю розкладений стіл - розмір 740 х 2255 х 830 мм - підійде для масштабного застілля.
Завдяки металевим ніжкам та стійким центральним опорам з ЛДСП, навіть у максимально розкладеному вигляді конструкція столу залишається стійкою, а для легшого розсування столу передбачені коліщатка.
Товщина стільниці складає 16 мм.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 314 /1680/ 2255 х 830 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 740 мм |
| Ширина столу | 830 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Немає |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Дуб молочний |
| Довжина столу | 314 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Тип кухонного стола | стіл-трансформер |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Розмір стільниці обіднього столу | Немає |
| Розкладна стільниця | Да |
| Висота обіднього столу | Немає |
| Довжина столу в розкладеному стані | 2255 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 314 мм |
- Ціна: 8 412 ₴


