


Стіл-книжка XBOOK-10
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-книжка XBOOK-10
Компактний стіл-книжка чудово підійде для малогабаритної квартири.
У складеному стані ширина столу всього 26 см.
У розкладеному вигляді стіл перетворюється на повноцінний обідній стіл.
Також ви можете розкласти стіл лише наполовину.
Виріб виконаний із ЛДСП.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 260 / 1300 х 600 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Компактний стіл-книжка чудово підійде для малогабаритної квартири.
У складеному стані ширина столу всього 26 см.
У розкладеному вигляді стіл перетворюється на повноцінний обідній стіл.
Також ви можете розкласти стіл лише наполовину.
Виріб виконаний із ЛДСП.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 260 / 1300 х 600 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 740 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-коричневий |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Немає |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге |
| Тип мебели | стіл обідній |
| Довжина столу | 260 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Тип кухонного стола | стіл-трансформер |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Розкладна стільниця | Да |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1300 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 260 мм |
- Ціна: 3 796 ₴
