




Розкладний стіл XBOOK-17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний стіл XBOOK-17
Розкладний стіл XBOOK-17 з відкидною стільницею та хромованими регульованими опорами.
Закруглені кути робочої поверхні виключають травмонебезпеку.
Стіл складається наполовину, а при цьому опора зберігається у спеціальній ніші на підставі столу.
При своїй функціональності стіл у зібраному вигляді компактний і допоможе заощадити простір кухні або вітальні як у квартирі, так і на дачі.
Характеристики:
Матеріал: ЛДСП 16 мм, край ПВХ 0,4 мм.
Матеріал опори: метал.
Розмір у розкладеному вигляді (ВхШхГ): 740 х 1574 х 674 мм.
Максимальне навантаження: 20 кг.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 916 / 1574 х 674 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Розкладний стіл XBOOK-17 з відкидною стільницею та хромованими регульованими опорами.
Закруглені кути робочої поверхні виключають травмонебезпеку.
Стіл складається наполовину, а при цьому опора зберігається у спеціальній ніші на підставі столу.
При своїй функціональності стіл у зібраному вигляді компактний і допоможе заощадити простір кухні або вітальні як у квартирі, так і на дачі.
Характеристики:
Матеріал: ЛДСП 16 мм, край ПВХ 0,4 мм.
Матеріал опори: метал.
Розмір у розкладеному вигляді (ВхШхГ): 740 х 1574 х 674 мм.
Максимальне навантаження: 20 кг.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 916 / 1574 х 674 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 740 мм |
| Ширина столу | 647 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Тип мебели | стіл обідній |
| Довжина столу | 916 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Тип кухонного стола | стіл-трансформер |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Розмір стільниці обіднього столу | Немає |
| Розкладна стільниця | Да |
| Висота обіднього столу | Немає |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1574 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 916 мм |
- Ціна: 3 461 ₴
