


Стіл-книжка XBOOK-05.1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-книжка XBOOK-05.1
Конструкція столу дозволяє переміщати цей трансформер у будь-якому приміщенні.
За таким столом з'являється можливість зібрати велику компанію друзів та близьких разом за кілька хвилин.
У розкладеному стані стільниця перетвориться на стіл шириною 1610 мм.
У зібраному вигляді ширина столу становить лише 250 мм.
Виготовляється з ЛДСП завтовшки 16 мм, краї оброблені кромкою ПВХ 0,4 мм.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 250 / 1610 х 830 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Бюджетні кухні
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Конструкція столу дозволяє переміщати цей трансформер у будь-якому приміщенні.
За таким столом з'являється можливість зібрати велику компанію друзів та близьких разом за кілька хвилин.
У розкладеному стані стільниця перетвориться на стіл шириною 1610 мм.
У зібраному вигляді ширина столу становить лише 250 мм.
Виготовляється з ЛДСП завтовшки 16 мм, краї оброблені кромкою ПВХ 0,4 мм.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 250 / 1610 х 830 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Бюджетні кухні
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | дуб молочний |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Висота столу | 740 мм |
| Ширина столу | 830 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний |
| Тип мебели | стіл обідній |
| Довжина столу | 250 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Тип кухонного стола | стіл-трансформер |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Розмір стільниці обіднього столу | Немає |
| Розкладна стільниця | Да |
| Висота обіднього столу | Немає |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1610 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 250 мм |
- Ціна: 3 426 ₴
