




Стіл-книжка XBOOK-04М.1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-книжка XBOOK-04М.1
Стіл-книжка на металевих опорах.
Коли стіл складений, опори зберігаються всередині, у передбаченому для цього ящику.
Дуже зручно, що не треба їх зберігати окремо.
Ширина столу у складеному стані всього 295 мм, тоді як у розкладеному вигляді – 1661 мм.
Виріб виконаний з ЛДСП завтовшки 16 мм.
Усі краї оброблені кромкою ПВХ завтовшки 0,4 мм.
Діаметр ніжок складає 60 мм.
Максимальне навантаження на стіл складає 50 кг.
Виріб постачається у розібраному вигляді.
Добре упаковано в гофротару разом із необхідною фурнітурою для збирання та докладною інструкцією.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 295 / 1661 х 830 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Стіл-книжка на металевих опорах.
Коли стіл складений, опори зберігаються всередині, у передбаченому для цього ящику.
Дуже зручно, що не треба їх зберігати окремо.
Ширина столу у складеному стані всього 295 мм, тоді як у розкладеному вигляді – 1661 мм.
Виріб виконаний з ЛДСП завтовшки 16 мм.
Усі краї оброблені кромкою ПВХ завтовшки 0,4 мм.
Діаметр ніжок складає 60 мм.
Максимальне навантаження на стіл складає 50 кг.
Виріб постачається у розібраному вигляді.
Добре упаковано в гофротару разом із необхідною фурнітурою для збирання та докладною інструкцією.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 295 / 1661 х 830 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 830 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Дуб молочний, Дуб сонома |
| Тип мебели | стіл обідній |
| Довжина столу | 295 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Тип кухонного стола | стіл-трансформер |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Розмір стільниці обіднього столу | Да |
| Розкладна стільниця | Да |
| Висота обіднього столу | Немає |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1661 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 295 мм |
- Ціна: 5 841 ₴



