


Стіл-книжка XBOOK-09.1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-книжка XBOOK-09.1
Багатофункціональний стіл-книжка з ящиками та поличками.
Корисний елемент у квартирі чи заміському будиночку.
У зібраному вигляді може використовуватись як тумба (ширина всього 382 мм).
А при необхідності модель перетворюється на повноцінний обідній стіл шириною 1760 мм.
Внутрішні розміри ящиків становлять – 211 х 354 мм.
Стіл виконаний з ЛДСП завтовшки 16 мм.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 382 / 1760 х 800 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Багатофункціональний стіл-книжка з ящиками та поличками.
Корисний елемент у квартирі чи заміському будиночку.
У зібраному вигляді може використовуватись як тумба (ширина всього 382 мм).
А при необхідності модель перетворюється на повноцінний обідній стіл шириною 1760 мм.
Внутрішні розміри ящиків становлять – 211 х 354 мм.
Стіл виконаний з ЛДСП завтовшки 16 мм.
Рекомендуємо зберегти інструкцію зі збирання (паспорт виробу) до закінчення гарантійного терміну.
Висота х Ширина х Глибина 740 х 382 / 1760 х 800 мм
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Венге темний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висувний ящик | 2 |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Немає |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Тип мебели | кухонний стіл |
| Довжина столу | 340 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 740 мм |
| Тип кухонного стола | стіл-трансформер |
| Форма столу | Прямокутний |
| Трансформація столу в журнальний столик | Немає |
| Розмір стільниці обіднього столу | Немає |
| Розкладна стільниця | Да |
| Висота обіднього столу | Немає |
| Довжина столу в розкладеному стані | 1760 мм |
| Довжина столу в зміщеному (складненому) стані | 340 мм |
| Дручка | 2 шт |
- Ціна: 5 841 ₴
