




Геймерський стіл професійний трансформований стіл-парта DX CONSTRUCTOR Різні кольори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Геймерський стіл професійний трансформований стіл-парта DX CONSTRUCTOR Різні кольори
Геймерський професійний трансформований стіл-парта DX CONSTRUCTOR - це неймовірно зручна модель, яка дозволяє працювати з комфортом.
Відрізняється стійкістю, місткістю та зручністю сільниці.
Має підставку під монітори, можна розмістити відразу 2 монітори для роботи.
Завдяки цій підставці робочий простір стола суттєво збільшується.
Підібрати колір стола ви можете на зображенні у галереї, де вказані матеріали та кольори моделі.
Для замовлення конкретного кольору пишіть в повідомлення менеджеру!
ВИРОБНИК:
CNC MEBLI СЕРІЯ DX14 CONSTRUCTOR і DX12 CONSTRUCTOR ШИРИНА
ВИРОБУ (см) 140(120)
ГЛИБИНА (см) 93
ВИСОТА (см) 97
Товщина стільниці (ММ) 16 мм
МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 150 кг
ВАГА ВИРОБУ (КГ) 60 кг
РОЗМІР І ОБ'ЄМ УПАКОВКИ 0.158 (м/куб)
Увага! Підставка під системний блок, декоративна наклейка і м'які чохли на опори труби в комплектацію не входять.
Ви зможете придбати ці допи окремо, просто напишіть Ваші побажання в коментарях до замовлення.
Ми створюємо для вас надійні та стильні меблі, що дозволяють створити затишок та слугувати роками.
CNC MEBLI - це ідеальне рішення для тих, хто шукає стильні та практичні меблі за демократичні ціни.
Меблі приходять у розібраному стані, фабричного пакування. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Отвори для збирання просвердлені. Інструкція до збору. У випадку, якщо виникнуть питання по збору виробу, ви можете звернутись до нас за консультацією
Доставка: адресна доставка здійснюється транспортними компаніями України.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Геймерський професійний трансформований стіл-парта DX CONSTRUCTOR - це неймовірно зручна модель, яка дозволяє працювати з комфортом.
Відрізняється стійкістю, місткістю та зручністю сільниці.
Має підставку під монітори, можна розмістити відразу 2 монітори для роботи.
Завдяки цій підставці робочий простір стола суттєво збільшується.
Підібрати колір стола ви можете на зображенні у галереї, де вказані матеріали та кольори моделі.
Для замовлення конкретного кольору пишіть в повідомлення менеджеру!
ВИРОБНИК:
CNC MEBLI СЕРІЯ DX14 CONSTRUCTOR і DX12 CONSTRUCTOR ШИРИНА
ВИРОБУ (см) 140(120)
ГЛИБИНА (см) 93
ВИСОТА (см) 97
Товщина стільниці (ММ) 16 мм
МАТЕРІАЛ ВИРОБУ ЛДСП ТОВЩИНА КРОМКИ (ММ) 1.0 мм
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ (КГ) 150 кг
ВАГА ВИРОБУ (КГ) 60 кг
РОЗМІР І ОБ'ЄМ УПАКОВКИ 0.158 (м/куб)
Увага! Підставка під системний блок, декоративна наклейка і м'які чохли на опори труби в комплектацію не входять.
Ви зможете придбати ці допи окремо, просто напишіть Ваші побажання в коментарях до замовлення.
Ми створюємо для вас надійні та стильні меблі, що дозволяють створити затишок та слугувати роками.
CNC MEBLI - це ідеальне рішення для тих, хто шукає стильні та практичні меблі за демократичні ціни.
Меблі приходять у розібраному стані, фабричного пакування. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Отвори для збирання просвердлені. Інструкція до збору. У випадку, якщо виникнуть питання по збору виробу, ви можете звернутись до нас за консультацією
Доставка: адресна доставка здійснюється транспортними компаніями України.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 60 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Немає |
| Вбудований стелаж | Немає |
| Поличка-надбудова під монітор | Да |
- Ціна: 15 068 ₴





