




Геймерський стіл СЕРІЯ Стіл XGamer MINI XG10 - із місткою полицею під системний блок Чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🕹️ Геймерський стіл серії MINI XG 10
Геймерський стіл MINI XG 10 – це компактне та функціональне рішення для геймерів, яким важливі комфорт і організація робочого простору.
Стіл оснащений місткою полицею під системний блок, що дозволяє звільнити місце на стільниці.
🔧 Основні характеристики:
Серія: MINI
Розміри стільниці: 100 см (на вибір)
Габарити:
Глибина: 65 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП товщиною 16 мм
Кромка: 1 мм – 0,6 мм
Максимальне навантаження: 100 кг
Вага виробу: 30 кг
Розмір упаковки: 0,060 м³
✅ Особливості: компактний розмір містка полиця під системний блок міцна та надійна конструкція
📦 Комплектація: стіл у розібраному вигляді фурнітура для збирання схема збирання
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Геймерський стіл MINI XG 10 – це компактне та функціональне рішення для геймерів, яким важливі комфорт і організація робочого простору.
Стіл оснащений місткою полицею під системний блок, що дозволяє звільнити місце на стільниці.
🔧 Основні характеристики:
Серія: MINI
Розміри стільниці: 100 см (на вибір)
Габарити:
Глибина: 65 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП товщиною 16 мм
Кромка: 1 мм – 0,6 мм
Максимальне навантаження: 100 кг
Вага виробу: 30 кг
Розмір упаковки: 0,060 м³
✅ Особливості: компактний розмір містка полиця під системний блок міцна та надійна конструкція
📦 Комплектація: стіл у розібраному вигляді фурнітура для збирання схема збирання
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | квадратна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 800 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 30 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 800 мм |
| Глибина стільниці | 16 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Немає |
| Вбудований стелаж | Немає |
| Поличка-надбудова під монітор | Немає |
- Ціна: 4 110 ₴




