




🕹️ Геймерський стіл серії COMFORT GT12 Різні кольори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.🕹️ Геймерський стіл серії COMFORT GT
12 Геймерський стіл COMFORT GT12 – ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт та функціональність під час гри.
Стіл забезпечує зручний простір для роботи та ігор у поєднанні зі стильним сучасним дизайном.
🔧 Основні характеристики:
Серія: COMFORT GT12
Матеріал: ЛДСП товщиною 16 мм
Кромка: 1,0 мм та 0,6 мм
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага виробу: 50 кг
Розмір упаковки: 0,255 м³
📏 Габаритні розміри столу:
Довжина: 1200 мм (120 см)
Ширина (глибина): 870 мм (87 см)
Висота до стільниці: 750 мм (75 см)
Товщина стільниці: 16 мм
📏 Габаритні розміри підставки під системний блок:
Ширина: 270 мм (27 см)
Глибина: 500 мм (50 см)
Висота: 120 мм (12 см)
✅ Особливості: міцна та надійна конструкція стильний дизайн зручний робочий простір
📦 Комплектація: стіл у розібраному вигляді фурнітура для збирання схема збирання Додаткові можливості:
Підставка для системного блоку: Зручне місце для вашого комп’ютера.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | мобільний |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 50 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 16 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Немає |
| Вбудований стелаж | Немає |
| Поличка-надбудова під монітор | Немає |
- Ціна: 6 706 ₴





