




🖥️ Комп’ютерний стіл XDesk-03
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
🖥️ Комп’ютерний стіл XDesk-03
🔧 Основні характеристики:
Країна-виробник: Україна
Вид: комп’ютерний
Призначення: для дому, для офісу, для ігрових сесій
Матеріал стільниці: ЛДСП
Матеріал каркаса: ЛДСП
Тип столу: прямий
Тип розміщення: універсальний
Стиль: модерн
📏 Розміри та вага:
Висота: 740 мм
Ширина: 900 мм
Глибина: 670 мм
Товщина стільниці: 16 мм
Глибина полиці під системний блок: 268 мм
Ширина полиці під системний блок: 724 мм
⚙️ Технічні особливості:
Функціональність: нерозсувний
Особливості конструкції:
✔️ анатомічний виріз на стільниці
✔️ нижня полиця для системного блоку
Оснащення: з полицями
Транспортувальний стан: розібраний
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
🔧 Основні характеристики:
Країна-виробник: Україна
Вид: комп’ютерний
Призначення: для дому, для офісу, для ігрових сесій
Матеріал стільниці: ЛДСП
Матеріал каркаса: ЛДСП
Тип столу: прямий
Тип розміщення: універсальний
Стиль: модерн
📏 Розміри та вага:
Висота: 740 мм
Ширина: 900 мм
Глибина: 670 мм
Товщина стільниці: 16 мм
Глибина полиці під системний блок: 268 мм
Ширина полиці під системний блок: 724 мм
⚙️ Технічні особливості:
Функціональність: нерозсувний
Особливості конструкції:
✔️ анатомічний виріз на стільниці
✔️ нижня полиця для системного блоку
Оснащення: з полицями
Транспортувальний стан: розібраний
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 670 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 45 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Немає |
| Вбудований стелаж | Немає |
| Поличка-надбудова під монітор | Немає |
- Ціна: 3 786 ₴





