




Геймерський стіл CNC XGamer DRIVER 15 (150см) Різні кольори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Геймерський стіл CNC XGamer DRIVER 15 (150см) Різні кольори
Геймерський стіл CNC MEBLI – технічні характеристики
Геймерський стіл від CNC MEBLI – це продумане рішення для комфортної гри та роботи.
Ергономічний дизайн, надійна конструкція та оптимальні розміри роблять його ідеальним вибором для геймерів і професіоналів.
Габарити та конструктивні особливості:
📏 Розміри стільниці:
• Довжина: 1500 мм
• Глибина (максимальна): 900 мм
• Робоча глибина: 685 мм
• Бічний виступ: 790 мм
📏 Висота столу: 750 мм
📏 Підстілля:
• Відстань між опорами: 1170 мм
• Глибина бічних опор: 530 мм
• Ширина опорної конструкції: 1456 мм
📏 Ергономічний виріз:
• Ширина в центральній частині: 510 мм
• Глибина вирізу: 213 мм
• Загальна ширина центральної секції: 808 мм
Переваги CNC MEBLI:
✅ Ергономічний дизайн – спеціальний виріз забезпечує зручну посадку, знижуючи навантаження на спину та руки.
✅ Міцні матеріали – використовується якісне ДСП та посилені опори для стійкості та довговічності.
✅ Продумана конструкція – оптимальний розмір стільниці підходить для встановлення двох моніторів та додаткового обладнання.
✅ Стабільність і надійність – міцні опори гарантують стійкість навіть при активному використанні.
CNC MEBLI – меблі, створені для комфорту, стилю та довговічності!
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Геймерський стіл CNC MEBLI – технічні характеристики
Геймерський стіл від CNC MEBLI – це продумане рішення для комфортної гри та роботи.
Ергономічний дизайн, надійна конструкція та оптимальні розміри роблять його ідеальним вибором для геймерів і професіоналів.
Габарити та конструктивні особливості:
📏 Розміри стільниці:
• Довжина: 1500 мм
• Глибина (максимальна): 900 мм
• Робоча глибина: 685 мм
• Бічний виступ: 790 мм
📏 Висота столу: 750 мм
📏 Підстілля:
• Відстань між опорами: 1170 мм
• Глибина бічних опор: 530 мм
• Ширина опорної конструкції: 1456 мм
📏 Ергономічний виріз:
• Ширина в центральній частині: 510 мм
• Глибина вирізу: 213 мм
• Загальна ширина центральної секції: 808 мм
Переваги CNC MEBLI:
✅ Ергономічний дизайн – спеціальний виріз забезпечує зручну посадку, знижуючи навантаження на спину та руки.
✅ Міцні матеріали – використовується якісне ДСП та посилені опори для стійкості та довговічності.
✅ Продумана конструкція – оптимальний розмір стільниці підходить для встановлення двох моніторів та додаткового обладнання.
✅ Стабільність і надійність – міцні опори гарантують стійкість навіть при активному використанні.
CNC MEBLI – меблі, створені для комфорту, стилю та довговічності!
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | Правий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1500 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 35 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Немає |
| Вбудований стелаж | Немає |
| Поличка-надбудова під монітор | Немає |
- Ціна: 5 451 ₴




