




Геймерський комп’ютерний стіл ХGamer Generic Office 4 Boss Чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Геймерський комп’ютерний стіл ХGamer Generic Office 4 Boss Чорний
Ідеальний комп'ютерний стіл для роботи або професійної за комп’ютером.
Комфортна та надійна конструкція.
Стіл приходить у розібраному стані, з додатковими аксесуарами для збирання.
Інструкція та всі деталі знаходяться у фірмовій упаковці.
Увага! Комп'ютер, декоративна наклейка і крісло в комплектацію столу не входять.
Ви зможете придбати ці допи окремо, просто напишіть Ваші побажання в коментарі до замовлення або зателефонуйте менеджеру сайту.
Ми створюємо для вас надійні та стильні меблі, що дозволяють створити затишок та слугувати роками.
CNC MEBLI - це ідеальне рішення для тих, хто шукає стильні та практичні меблі за демократичні ціни.
Меблі приходять у розібраному стані, фабричного пакування. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Отвори для збирання просвердлені.
Інструкція до збору.
У випадку, якщо виникнуть питання по збору виробу, ви можете звернутись до нас за консультацією.
Доставка: адресна доставка здійснюється транспортними компаніями України.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Ідеальний комп'ютерний стіл для роботи або професійної за комп’ютером.
Комфортна та надійна конструкція.
Стіл приходить у розібраному стані, з додатковими аксесуарами для збирання.
Інструкція та всі деталі знаходяться у фірмовій упаковці.
Увага! Комп'ютер, декоративна наклейка і крісло в комплектацію столу не входять.
Ви зможете придбати ці допи окремо, просто напишіть Ваші побажання в коментарі до замовлення або зателефонуйте менеджеру сайту.
Ми створюємо для вас надійні та стильні меблі, що дозволяють створити затишок та слугувати роками.
CNC MEBLI - це ідеальне рішення для тих, хто шукає стильні та практичні меблі за демократичні ціни.
Меблі приходять у розібраному стані, фабричного пакування. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Отвори для збирання просвердлені.
Інструкція до збору.
У випадку, якщо виникнуть питання по збору виробу, ви можете звернутись до нас за консультацією.
Доставка: адресна доставка здійснюється транспортними компаніями України.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Комоди, органайзери
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 16 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 800 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 50 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Немає |
| Вбудований стелаж | Немає |
| Поличка-надбудова під монітор | Немає |
- Ціна: 10 805 ₴





