




Геймерський комп’ютерний стіл XGamer MINI на колесах Різні кольори
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Геймерський комп’ютерний стіл XGamer MINI на колесах
Різні кольори
Мініатюрний, стильний стіл можна замовити у 5 кольорах.
Підходить для геймерів та роботи за комп’ютером.
Ідеально підійде до компактний приміщень та для роботи з невеликими комп’ютерами або ноутбуком.
Стіл приходить у розібраному стані, готовий до збірки.
Також у комплекті необхідні аксесуари.
CNC MEBLI - це ідеальне рішення для тих, хто шукає стильні та практичні меблі за демократичні ціни.
Меблі приходять у розібраному стані, фабричного пакування.
У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Отвори для збирання просвердлені.
Інструкція до збору.
У випадку, якщо виникнуть питання по збору виробу, ви можете звернутись до нас за консультацією.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Різні кольори
Мініатюрний, стильний стіл можна замовити у 5 кольорах.
Підходить для геймерів та роботи за комп’ютером.
Ідеально підійде до компактний приміщень та для роботи з невеликими комп’ютерами або ноутбуком.
Стіл приходить у розібраному стані, готовий до збірки.
Також у комплекті необхідні аксесуари.
CNC MEBLI - це ідеальне рішення для тих, хто шукає стильні та практичні меблі за демократичні ціни.
Меблі приходять у розібраному стані, фабричного пакування.
У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу.
Отвори для збирання просвердлені.
Інструкція до збору.
У випадку, якщо виникнуть питання по збору виробу, ви можете звернутись до нас за консультацією.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 900 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 710 мм |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Немає |
- Ціна: 4 556 ₴





