




Геймерський стіл DX12 COMFORT Чорний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Геймерський стіл DX12 COMFORT Чорний
Потужний та стильний стіл від CNC MEBLI – це ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт та функціональність у робочому просторі.
Оберіть ідеальний колір з нашої палітри, представленої в галереї фотографій, щоб стіл гармонійно вписався у ваш інтер'єр.
Основні характеристики:
Габарити:
Ширина: 120 см
Глибина: 87 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП SWISSPAN товщиною 16 мм
Крайка: 1.0 мм та 0.6 мм
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага виробу: 25 кг
Розмір упаковки: 0.255 м³
Особливості:
Міцна та надійна конструкція
Стильний дизайн
Широкий вибір кольорів
Комплектація:
Стіл у розібраному вигляді
Фурнітура для складання
Схема складання
Інструкція зі складання
Додатково: Можливість придбання підставки під системний блок, декоративної наклейки та м'яких чохлів на опори (уточнюйте у менеджера)
Переваги:
Висока якість матеріалів та збірки
Універсальний дизайн, що підходить для будь-якого інтер'єру
Легке складання
Доступна ціна
Широкий вибір кольорів CNC MEBLI – це надійні та стильні меблі, які прослужать вам довгі роки.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Потужний та стильний стіл від CNC MEBLI – це ідеальне рішення для тих, хто цінує комфорт та функціональність у робочому просторі.
Оберіть ідеальний колір з нашої палітри, представленої в галереї фотографій, щоб стіл гармонійно вписався у ваш інтер'єр.
Основні характеристики:
Габарити:
Ширина: 120 см
Глибина: 87 см
Висота: 75 см
Матеріал: ЛДСП SWISSPAN товщиною 16 мм
Крайка: 1.0 мм та 0.6 мм
Максимальне навантаження: 150 кг
Вага виробу: 25 кг
Розмір упаковки: 0.255 м³
Особливості:
Міцна та надійна конструкція
Стильний дизайн
Широкий вибір кольорів
Комплектація:
Стіл у розібраному вигляді
Фурнітура для складання
Схема складання
Інструкція зі складання
Додатково: Можливість придбання підставки під системний блок, декоративної наклейки та м'яких чохлів на опори (уточнюйте у менеджера)
Переваги:
Висока якість матеріалів та збірки
Універсальний дизайн, що підходить для будь-якого інтер'єру
Легке складання
Доступна ціна
Широкий вибір кольорів CNC MEBLI – це надійні та стильні меблі, які прослужать вам довгі роки.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 870 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 25 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1200 мм |
| Глибина стільниці | 870 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Ні |
| Підставки під СD | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1200 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Глибина столу | 870 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Немає |
| Поличка-надбудова під монітор | Немає |
- Ціна: 6 008 ₴





