




Геймерський стіл серія COMFORT з надбудовою та шухлядами X1400
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Геймерський стіл серія COMFORT з надбудовою та шухлядами X1400
Креативний стіл зі скошеними фасадами серії X1400 від CNC MEBLI – це не просто робоче місце, це стильне та функціональне рішення для тих, хто цінує оригінальність та комфорт.
Скошені фасади надають столу сучасного та динамічного вигляду, а продумана конструкція забезпечує зручність та практичність.
Основні характеристики:
Дизайн:
Скошені фасади
Ніша під системний блок
Ящики з торцевими ручками
Трапецієподібний виріз у стільниці
Габарити:
Ширина: 140 см
Глибина: 90 см
Висота: 95 см
Матеріал: ЛДСП SWISSPAN товщиною 16 мм
Крайка: 1.0 мм та 0.6 мм
Максимальне навантаження: 200 кг
Вага виробу: 50 кг
Розмір упаковки: 0.355 м³
Особливості:
Міцна та надійна конструкція
Простора стільниця
Зручне зберігання робочих матеріалів
Виробник: CNC MEBLI
Серія: X1400
Переваги:
Оригінальний та сучасний дизайн
Висока міцність та надійність
Функціональність та зручність
Якісні матеріали
Цей стіл стане ідеальним вибором для геймерів, дизайнерів та всіх, хто цінує комфорт та стиль у робочому просторі.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
Креативний стіл зі скошеними фасадами серії X1400 від CNC MEBLI – це не просто робоче місце, це стильне та функціональне рішення для тих, хто цінує оригінальність та комфорт.
Скошені фасади надають столу сучасного та динамічного вигляду, а продумана конструкція забезпечує зручність та практичність.
Основні характеристики:
Дизайн:
Скошені фасади
Ніша під системний блок
Ящики з торцевими ручками
Трапецієподібний виріз у стільниці
Габарити:
Ширина: 140 см
Глибина: 90 см
Висота: 95 см
Матеріал: ЛДСП SWISSPAN товщиною 16 мм
Крайка: 1.0 мм та 0.6 мм
Максимальне навантаження: 200 кг
Вага виробу: 50 кг
Розмір упаковки: 0.355 м³
Особливості:
Міцна та надійна конструкція
Простора стільниця
Зручне зберігання робочих матеріалів
Виробник: CNC MEBLI
Серія: X1400
Переваги:
Оригінальний та сучасний дизайн
Висока міцність та надійність
Функціональність та зручність
Якісні матеріали
Цей стіл стане ідеальним вибором для геймерів, дизайнерів та всіх, хто цінує комфорт та стиль у робочому просторі.
На нашому сайті ви знайдете:
✅ Дитячі ліжка
✅ Столи та стелажі
✅ Меблі для шкіл та дитсадків
✅ Ліжка та полиці
💙 Ми цінуємо кожного клієнта і гарантуємо чудовий клієнтський сервіс, швидку доставку та якісну продукцію.
🛒 Зробіть замовлення вже зараз 🎁
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 5 шт. |
| Колір | Різні кольори |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Товщина | 16 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1400 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 35 кг |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 1400 мм |
| Глибина стільниці | 900 мм |
| Висота від підлоги | 950 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Навісні полиці | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Навісна шафа | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Ні |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Підсвічування | Ні |
| Розкладний стіл | Ні |
| Розмір стола в складеному вигляді | |
| Ширина столу | 1400 мм |
| Висота столу | 950 мм |
| Глибина столу | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Немає |
| Поличка-надбудова під монітор | Да |
- Ціна: 13 667 ₴





