



Дитячий стільчик для годування Caretero Pop
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик для годування Caretero Pop— це стійкий і зручний стільчик для годування дітей. Об'єднує в собі всі необхідні функції з вигідною ціною. Стільчик легко тримати в чистоті, зокрема завдяки знімній таці, й оббивці, яка легко чиститься. Комфорт найменшим користувачам забезпечує м'яке сидіння й регулювання положення лотки.

Характеристики:
- Стільчик призначений для дітей віком від 6 місяців до 3-4 років;
- Привабливий дизайн і кольори;
- Високоякісна клейончаста оббивка, з якою легко видалити забруднення;
- Регульований, знімний підносик, який легко утримувати в чистоті;
- Підвісний кошик під сидінням, дає змогу зберігати необхідні предмети;
- 2 рівні висоти стільчика, завдяки знімним ніжкам;
- Стійкі ніжки обладнані протиковзними накладками, які надійно закріплюють стільчик на підлозі;
- Захист від випадання забезпечують 5-точкові ремені безпеки та обмежувач між ніжками;
- Зручний механізм складання/розкладання стільчика;
- Стільчик для годування Caretero Pop має європейське посвідчення EN 1498
- Зовнішні розміри: 59x68x98 см;
- Вага: 4,9 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caretero |
| Країна виробник | Польща |
| Вид аксесуара | Піднос, Чохол, Ремені безпеки |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Рівні регулювання висоти сидіння | 2 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Кошик для речей | Так |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 4.9 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 98 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Можливість регулювання положення столика | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Brown |
- Ціна: 1 863 ₴
